Gögüs Dikleştirme Masajı Nasıl Yapılmalı?

Gögüs dikleştirme masajı nasıl yapılmalı ile ilgili hayli soru geliyor bu konuda hayli bir ilgi olduğunu görüyorum. Sağlık hakkında okuduğum birkaç  kitaptan masörlük ve gögüs ile ilgili bilgileri sizlerle kısaca paylaşmak istiyorum.

Gögüslerinin küçük olmasından yakından ve bu konuda gögüslerinin büyük olması adına çözüm arayan azımsanmayacak kadar çok. Uzmanlara göre Türkiye standartlarında sıralamlarda ilk sıralarda kadınların göğüsleri küçük olduğu söyleniyor.

Gögüs büyütme gögüs küçültme gögüs kanseri  gibi cerrahi operasyonlar gerektiren tedavi yöntemleri bu sağlık sektöründe büyük bir hareketliliğin olması ciddi anlamda gögüs konusunda bir sağlık probleminin olduğunu gösteriyor.

Göğüs dikleştirme masajı nasıl yapılmalı?

Kiminde kocaman kiminde küçücük eşit bir standartı olmayan bu problemin çözümü var mıdır yok mudur? Neler yapılabilir neler yapılır? Gibi sorularla araştırmak soruşturmak gerek ve çözümlerini bulmak gerekli..

Konumuz sarpa sarmasın dilerseniz aşağıdaki videoyu izleyerek göğüs dikleştirme mesajı nasıl yapılır inceleyin.

Göğüs büyütmek tıp dünyasında protez ile yapılıyor bu yöntemin çoğu uzman uzmanlar tarafından göğüs büyütmek için tek çare olduklarını söylüyorlar ve bu yönde çalışmaları var. Evet göğüs büyütmede protez göğüs büyütme yöntemi olabilir fakat protez gögüs büyütmede son çare değildir göğüs büyütmede başka alternatif yollar da vardır.

İşte göğüs büyütmede kullanılan bir alternatif yollardan bir taneside gögüse yapılan düzenli masajdır. Masajla özellikle simetri problemi olan göğüslerde etkili olmakla beraber masaj göğüslerde önemli ölçüde büyüme sağlıyor.

>> Düzenli ve etkili Masaj

Özellikle uygulanan mesajlar düzenli ve seanslara uygulanırsa göğüsün istenilen büyüklükte olmasını sağlar. Masaj gögsün istenilen büyüklüğe gelen kadar seanslarla yapılmalıdır.

>> Göğüse Masaj nasıl yapılır?

Masaj aletleri ile genelde masaj salonlarında olan bu aletler ile yapılabilir sadece aletler değil bunun dışında göğüslere el ile mesajlar uygulayabilirsiniz. Bu yöntemde şu şekilde uygulanıyor…

  • Avucunuzun içine göğüs ucunuz gelecek şekilde yerleştirirsiniz ve dairesel hareketler yaparak en az 5 dakika boyunca veya kolunuz  yorulana kadar yapabilirsiniz. Bu masajı yaparken rahatlatmak amacı ile göğüs büyütücü yağ ya da vücut kremi kullanabilirsiniz

Bu yöntemin amacı dairesel hareketler göğüslerinize yukarıdan baskı yapar gibi sıkıştırmak.

  • Bu yöntemi önce sağ göğsünüze sonra da sol göğsünüze uygulamalısınız. Eş zamanlamalo olarak her iki elinizi kullanabilir iki göğsünüze de masaj yapabilirsiniz.
  • Koltuk altı Yöntemi: Koltuk altınıza yaptığınız masajlar göğüslerinizin büyümesini sağlayacaktır bu yöntemde kollarınızı havaya doğru kaldırılarak yapılır. İstediğiniz gibi yukarı aşağı sağ sol şeklinde karışık hareketlerle bu masajları yapabilirsiniz
  • Dördüncü harekette dıştan içe doğru sıkıştırma. Göğüs aranızda çatal oluşturacak şekilde dışta içe doğru sıkıştırın ve sıkın. Hafifçe sıkmalısınız bu yöntemde krem ile beraber zaten kayacaktır Son olarak yapılacak bu hareket göğüs uçlarınızı harekete geçirecektir bu hareket gögüs uçlarını hareket geçirmek için uygulanan bir harekettir. Bu hareket aynı zamanda süt bezlerinizin gelişmesini sağlayacaktır.

Bu hareketlerin göğüs büyütme özelliği olup göğüslerinizin hem dikleştirici hemde sarkmasını önleyici özelliktedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir